fbpx

nasza klinika

Kuźnia Urody to klinika medycyny estetycznej i kosmetologii mieszcząca się w centrum Kielc. W naszej klinice dzięki bogatemu doświadczeniu kadry medycznej i kosmetologicznej oferujemy szeroki zakres zabiegów na twarz i ciało. Profesjonalizm i pełne zadowolenie Klienta są dla nas najważniejsze. Naszą specjalnością są zabiegi medycyny estetycznej takie jak: korygowanie zmarszczek, modelowanie twarzy za pomocą nowoczesnych nici liftingujących, nieinwazyjną plastykę powiek, wypełnianie ust czy rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym. Leczymy: nadpotliwość, bruksizm, łysienie, cellulit, rumień i przebarwienia skóry, trądzik, blizny, rozstępy oraz pękające naczynka. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można zabiegi wspomagające odchudzanie i modelowanie sylwetki takie jak lipoliza iniekcyjna, endermomasaż czy Lipolaser. Wykonujemy również zabieg trwałego usuwania owłosienia przy użyciu medycznego lasera diodowego, który pozwala na zawsze cieszyć się gładką i jedwabistą skórą. Zabiegi wykonujemy na najnowszych urządzeniach medycznych i kosmetycznych. Posiadamy również strefę relaksu, w której dzięki masażom czy seansie w saunie infrared można całkowicie się odprężyć i zrelaksować.
Gwarantujemy bezpieczeństwo i wysoki standard usług. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją medyczną lub wywiadem kosmetologicznym.

nasza-klinika

personel

lek. med. Ryszard Wilk

lek. med. Ryszard Wilk

Specjalista II st. Chirurgii Ogólnej / Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwent Łódzkiej Akademii Medycznej. Lekarz medycyny ze specjalizacją I i II stopnia z chirurgii ogólnej. Prawie 30 – letnie doświadczenie zawodowe, tysiące przeprowadzonych operacji. Obecnie pełni funkcję z-c dyrektora ds. lecznictwa oraz z-ca ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Powiatowym w Opocznie. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu Medycyny Estetycznej w  Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych gdzie kadra szkoląca zdobywa doświadczenie w  najlepszych Ośrodka w Europie i USA. Stale pogłębia wiedzę na temat najnowszych osiągnięć Medycyny Estetycznej. Duże doświadczenie w zawodzie gwarantuje bezpieczeństwo każdego pacjenta.

Ryszard Wilk – ZnanyLekarz.pl

mgr Izabela Stasiak

mgr Izabela Stasiak

Menedżer / Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2008 roku w krajowych i zagranicznych firmach kosmetycznych. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz masaży i wizażu. Stale poszerza zakres swoich umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Dodatkowo w 2017r skończyła studia podyplomowe z kosmetologii w medycynie. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii, a w szczególności w zabiegach z wykorzystaniem technologii IPL, E-Light / SHR oraz lasera diodowego.
Od kilku lat zajmuje się z wielką pasją zabiegami modelowania sylwetki, zna się na najnowszych metodach redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu.
Dzięki Kuźni Urody przekonała się, że praca może być pasją.
Całe swoje serce i siły wkłada w rozwój oraz dążenie do doskonałości w zabiegach i usługach proponowanych w Kuźni Urody w Kielcach.

mgr Ilona Frączyk

mgr Ilona Frączyk

Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Kosmetologia. Posiada również dyplom technika masażysty. W zawodzie kosmetologa zdobywa doświadczenie od 2013 roku. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, takie jak: laseroterapia, peelingi medyczne, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Specjalizuje się w  wykonywaniu zabiegów Dermapen. Duże doświadczenie posiada w wykonywaniu masaży zarówno relaksacyjnych jak i leczniczych.

mgr Daria Wijas

mgr Daria Wijas

Recepcjonista

Absolwentka WSU w Kielcach na kierunku Zdrowie Publiczne specjalność: Dietetyka. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Dietetyka i planowanie żywienia.  Odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z Pacjentem. Zawsze pomocna i uczynna, chętnie i rzetelnie odpowiada na pytania zadawane przez pacjentów.Jej pasja to zdrowe odżywianie. Wyznaje zasadę, iż sposób żywienia nie tylko wpływa na ogólny stan zdrowia organizmu, ale odgrywa ogromną rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu skóry, włosów, paznokci, czyli właśnie urody.

Agnieszka Ziętek

Agnieszka Ziętek

Masażysta

Ukończyła dwuletnie Studium Medyczne Teb Edukacja w Kielcach na kierunku technik masażysta. W swoim zawodzie stale zdobywa doświadczenie od 2015 roku. Posiada dodatkowe kursy z zakresu: masażu gorącymi kamieniami, masażu sportowego,medycznego,kosmetycznego, klasycznego. Posiada także kursy specjalistyczne :zastosowanie terapii ultradźwiękowej w rehabilitacji, kurs elektroterapii z zastosowania lecznictwa fizykalnego, kurs elektrostymulacji TENS. Głównie specjalizuję się w wykonywaniu masażu klasycznego i medycznego. Stara się wykorzystywać w pełni swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Swoją pracę wykonuje z pasją i pełnym zaangażowaniem uśmiech i zadowolenie ze strony pacjenta są dodatkową motywacją. W swoim zawodzie kieruje się znanym motto : „wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”.

Agnieszka Solnik

Agnieszka Solnik

Fizjoterapeuta

Zamiłowanie do masażu pojawiło się u niej jeszcze na studiach i … tak już zostało.
Przez lata współpracowała z ośrodkami Spa i fitness klubami.
Ukończyła wiele kursów, szkoleń i warsztatów w tej dziedzinie, jak: masaż klasyczny, gorące kamienie, hawajski, ajurwedyjski (Udvartana), balijski, bańka chińska, warsztaty z technik Shiatsu. Chętnie łączy poznane techniki, co daje niezliczone możliwości rozwoju, eksperymentowania w masażu. Schematy są doskonalą bazą, jednak zawsze urozmaica zabieg czymś nowym, pasującym do oczekiwań pacjenta . Masaż ma w sobie coś magicznego – odpowiedni nastrój, muzyka, zapach, świece, ciepłe oleje, to wszystko pozwala odprężyć nie tylko sferę ciała, ale także uspokoić nasze wnętrze.

CERTYFIKATY
X