fbpx

Zabieg pielęgnacyjny Ukojenie

Zabieg ukojenie do cery naczynkowej i wrażliwej

boks43Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu aktywnej witaminy P zabieg przynosi natychmiastową ulgę zaczerwienionej, wrażliwej skórze, koi i otula ją miękkim ochronnym płaszczem z naturalnych substancji. Przywraca skórze harmonię i poczucie komfortu.
Bioflawonoidy czyli naturalne substancje pochodzenia roślinnego o właściwościach przeciwutleniających zastosowane w zabiegu, zmniejszają nadreaktywność naczyniową, wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych, likwidują podrażnienia, chronią skórę przed wolnymi rodnikami. Wyciąg ze złotej algi zmniejsza wrażliwość skóry na czynniki zewnętrzne. Dzięki zastosowaniu w zabiegu sonoforezy składniki czynne mogą lepiej penetrować w głąb skóry. W Kuźni Urody zabieg ten jest wspaniałym rytuałem pielęgnacyjnym dla skór z problemami naczyniowymi i stanowi doskonałe uzupełnienie do innych zabiegów niwelujące problemy teleangiektazji.

Zabieg przeznaczony jest do skóry naczynkowej z widocznymi teleangiektazjami, zaczerwienionej i wrażliwej, reagującej rumieniem na czynniki zewnętrzne jak np. wiatr czy mróz.

Zabieg wskazany jest jeśli chcesz:
– wyciszyć skórę i przywrócić jej jednolity koloryt
– zredukować zaczerwienienia
– złagodzić podrażnienia
– wzmocnić i wygładzić skórę

Dla najlepszych efektów zabieg należy powtarzać 1-2 razy w tygodniu jako seria 8-10 zabiegów.

cena

Zabieg pielęgnacyjny Ukojenie
  • zabieg 169 zł