nasza klinika

Kuźnia Urody to klinika medycyny estetycznej i kosmetologii mieszcząca się w centrum Kielc. W naszej klinice dzięki bogatemu doświadczeniu kadry medycznej i kosmetologicznej oferujemy szeroki zakres zabiegów na twarz i ciało. Profesjonalizm i pełne zadowolenie Klienta są dla nas najważniejsze. Naszą specjalnością są zabiegi medycyny estetycznej takie jak: korygowanie zmarszczek, modelowanie twarzy za pomocą nowoczesnych nici liftingujących, nieinwazyjną plastykę powiek, wypełnianie ust, lipotransfer czy rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym. Leczymy: nadpotliwość, bruksizm, łysienie, cellulit, rumień i przebarwienia skóry, trądzik, blizny, rozstępy oraz pękające naczynka. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można zabiegi wspomagające odchudzanie i modelowanie sylwetki takie jak lipoliza iniekcyjna, endermomasaż czy Lipolaser. Wykonujemy również zabieg trwałego usuwania owłosienia przy użyciu medycznego lasera diodowego, który pozwala na zawsze cieszyć się gładką i jedwabistą skórą. Zabiegi wykonujemy na najnowszych urządzeniach medycznych i kosmetycznych. Wykonujemy również peelingi medyczne i zabiegi pielęgnacyjne.
Gwarantujemy bezpieczeństwo i wysoki standard usług.
Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją medyczną lub wywiadem kosmetologicznym połączonym z badaniem i analizą skóry.

nasza-klinika

personel

lek. med. Ryszard Wilk

lek. med. Ryszard Wilk

Specjalista II st. Chirurgii Ogólnej / Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwent Łódzkiej Akademii Medycznej. Lekarz medycyny ze specjalizacją I i II stopnia z chirurgii ogólnej. Prawie 30 – letnie doświadczenie zawodowe, tysiące przeprowadzonych operacji. Obecnie pełni funkcję z-c dyrektora ds. lecznictwa oraz z-ca ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Powiatowym w Opocznie. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu Medycyny Estetycznej w  Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych gdzie kadra szkoląca zdobywa doświadczenie w  najlepszych Ośrodka w Europie i USA. Stale pogłębia wiedzę na temat najnowszych osiągnięć Medycyny Estetycznej. Duże doświadczenie w zawodzie gwarantuje bezpieczeństwo każdego pacjenta.

Ryszard Wilk – ZnanyLekarz.pl

mgr Izabela Stasiak

mgr Izabela Stasiak

Menedżer Kliniki / Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2008 roku w krajowych i zagranicznych firmach kosmetycznych. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz masaży i wizażu. Stale poszerza zakres swoich umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Dodatkowo w 2017r skończyła studia podyplomowe z kosmetologii w medycynie. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii, a w szczególności w zabiegach z wykorzystaniem technologii IPL, E-Light / SHR oraz lasera diodowego.
Od kilku lat zajmuje się z wielką pasją zabiegami modelowania sylwetki, zna się na najnowszych metodach redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu.
Dzięki Kuźni Urody przekonała się, że praca może być pasją.
Całe swoje serce i siły wkłada w rozwój oraz dążenie do doskonałości w zabiegach i usługach proponowanych w Kuźni Urody w Kielcach.

Aleksandra Wilk

Aleksandra Wilk

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych i.m. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach na kierunku Kosmetologia. Doświadczenie zdobywa od 2017 r, wciąż poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje studiując dodatkowo na kierunku Pielęgniarstwo. Ponad to z zamiłowania do medycyny estetycznej cały czas poszukuje na rynku nowych rozwiązań i metod aby uczynić zabiegi jak najskuteczniejszymi.  Z wielkim zaangażowaniem wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii  i medycyny estetycznej. Specjalizuje się w peelingach medycznych i laseroterapii.

Agnieszka Ziętek

Agnieszka Ziętek

Masażysta

Ukończyła dwuletnie Studium Medyczne Teb Edukacja w Kielcach na kierunku technik masażysta. W swoim zawodzie stale zdobywa doświadczenie od 2015 roku. Posiada dodatkowe kursy z zakresu: masażu gorącymi kamieniami, masażu sportowego,medycznego,kosmetycznego, klasycznego. Posiada także kursy specjalistyczne :zastosowanie terapii ultradźwiękowej w rehabilitacji, kurs elektroterapii z zastosowania lecznictwa fizykalnego, kurs elektrostymulacji TENS. Głównie specjalizuję się w wykonywaniu masażu klasycznego i medycznego. Stara się wykorzystywać w pełni swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Swoją pracę wykonuje z pasją i pełnym zaangażowaniem uśmiech i zadowolenie ze strony pacjenta są dodatkową motywacją. W swoim zawodzie kieruje się znanym motto : „wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”.

Agnieszka Solnik

Agnieszka Solnik

Fizjoterapeuta

Zamiłowanie do masażu pojawiło się u niej jeszcze na studiach i … tak już zostało.
Przez lata współpracowała z ośrodkami Spa i fitness klubami.
Ukończyła wiele kursów, szkoleń i warsztatów w tej dziedzinie, jak: masaż klasyczny, gorące kamienie, hawajski, ajurwedyjski (Udvartana), balijski, bańka chińska, warsztaty z technik Shiatsu. Chętnie łączy poznane techniki, co daje niezliczone możliwości rozwoju, eksperymentowania w masażu. Schematy są doskonalą bazą, jednak zawsze urozmaica zabieg czymś nowym, pasującym do oczekiwań pacjenta . Masaż ma w sobie coś magicznego – odpowiedni nastrój, muzyka, zapach, świece, ciepłe oleje, to wszystko pozwala odprężyć nie tylko sferę ciała, ale także uspokoić nasze wnętrze.

CERTYFIKATY
X