Derma roller - skóra głowy

Skuteczny sposób na regenerację skóry – Derma Roller

kosmetyczka, mezoterapia, poprawa napięcia skóryZabieg Derma Rollerem inaczej mikronakłuwanie skóry to jeden z najskuteczniejszych sposobów w leczeniu rozmaitych schorzeń skóry, polegający na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji aktywnych. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb Pacjenta oraz rodzaju wykonywanego zabiegu. W naszej klinice mezoterapia Derma Rollerem obok zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapii igłowej stanowi jedną z najbardziej skutecznych metod w leczeniu łysienia oraz wspomagająco przy wypadaniu włosów.

ZALETY ZABIEGU

Istotą zabiegu jest pobudzanie naturalnych mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych skóry. Mezoterapia mikroigłowa bardzo intensywnie poprawia ukrwienie skóry. Ponadto substancje aktywne zostają dostarczone dużo głębiej, dzięki powstałym mikrouszkodzeniom. Zabieg mezoterapii Derma Rollerem na skórę głowy przeznaczony jest dla osób borykających się z wypadaniem, przerzedzeniem włosów oraz chcących przyspieszyć ich wzrost.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Mezoterapia Derma Rollerem skóry głowy wskazana jest w następujących przypadkach:
– w wyniku wypadania włosów na skutek ubogiej diety, słabego krążenia,
– w leczeniu łysienia plackowatego,
– w pobudzeniu włosów słabych i wymagających silnego odżywienia czy przetłuszczających się,
– w ograniczeniu wypadania włosów w trakcie menopauzy i po ciąży.

EFEKTY ZABIEGU

Mezoterapia jest niezwykle cenną metodą leczenia łysienia czy wypadania włosów. Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących stymuluje cebulki włosa oraz pobudza procesy angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych odżywiających skórę owłosioną głowy). W wyniku zabiegu następuje wzmocnienie i wzmożony odrost włosów, przywrócenie właściwej budowy zdrowego włosa. To wsparcie dla włosów cienkich i osłabionych oraz przy kuracji przeciwłupieżowej i łojotokowej. Zabieg należy powtarzać co 2 tygodnie przez 6 miesięcy.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Tuż przed zabiegiem znieczulamy skórę kremem znieczulającym. Następnie specjalnym urządzeniem – Derma Rollerem pozwalającym na bardzo precyzyjne dobranie głębokości nakłuć (0,25 do 2,5 mm) wykonujemy zabieg mikronakłuwania skóry. Zabieg jest całkowicie naturalny i bezpieczny.
Wykonać go może osoba w każdym wieku i o każdym typie cery. Trwa w zależności od obszaru i jego wielkości 15-30 minut.

WSKAZANIA POZABIEGOWE

Przez 12 godz. po wykonaniu zabiegu mezoterapii należy unikać ekstremalnych temperatur (łaźni, sauny, kriokomory) oraz bezpośredniej ekspozycji na słońce w tym również solarium oraz wskazane jest picie dużej ilości wody.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu mikronakłuwania Derma Rollerem są:
– uczulenie na podawane substancje,
– alergia,
– stany zapalne na skórze,
– skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień),
– stosowanie leków przeciwzakrzepowych, aspiryny,
– cukrzyca (niewyrównana),
– choroby autoimmunologiczne,
– choroba nowotworowa,
– ciąża, okres karmienia piersią.

OBJAWY NIEPOŻĄDANE

Objawami niepożądanymi występującymi bezpośrednio po zabiegu są rumień i obrzęk, jest to reakcja skóry na nakłuwanie, bardzo rzadkie stany alergiczne objawiające się rumieniem, ustępujące samoistnie po kilku minutach lub godzinach oraz siniaki, krwiaki – ryzyko zmian wzrasta w przypadku stosowania bezpośrednio przed zabiegiem leków wpływających na proces krzepnięcia krwi (np. aspiryny).

cena

Derma roller - skóra głowy
  • skóra głowy 690 zł