Skinbooster / stymulator PhilArt

Synergia trzech efektów dla perfekcyjnej regeneracji skóry

PhilArt jest preparatem głebokiej przebudowy i odnowy skóry, który działa na trzech płaszczyznach:
– liftingu
– antyoksydacji
– nawilżenia
PhilArt jest potwierdzonym naukowo biostymulatorem skóry, dzięki polinukleotydom, pobudzającym skórę do odnowy.
Dzięki swoim właściwościom biochemicznym i wyskoelastycznym na działanie nawilżające i odżywcze jest wskazany głownie w celu poprawy jędrności, elastyczności i napięcia skóry.
Właściwości te mogą również sprzyjać przebudowie obszarów o silnym komponencie włóknistym, takich jak rozstępy i blizny, w ramach protokołów leczenia zaproponowanego przez lekarza.

PhilArt Eye – jest zalecany do korygowania i zmniejszania oznak starzenia się skóry wokół oczu, takich jak drobne linie i zmarszczki. Przywraca młodość Twojemu spojrzeniu, a także jędrność skóry.

PhilArt – jest przeznaczony do skóry dojrzałej z oznakami starzenia, do korygowania średnich i głębokich zmarszczek.

PhilArt next – nawilża tkanki, sprzyja odżywieniu skóry oraz poprawie jej jędrności, a także elastyczności. Właściwości te mogą również sprzyjać przebudowie rozstępów i blizn zanikowych, w ramach protokołów leczenia zalecanych przez lekarza.

PhilArt hair – jest zalecany w celu wzmocnienia włosów i skóry głowy, aby umożliwić bardziej optymalny i mocny wzrost włosów. W rezultacie PhilArt hair zmniejsza i przeciwdziała wypadaniu włosów, ponieważ przywraca włosom elastyczność i koloryt.

ZALETY ZABIEGU

– wyraźna zwiększenie elastyczności skóry
– zmniejszenie wiotkości skóry, lifting
– terapia fotostarzenia
– regeneracja tkanki łącznej i skóry
– nawilżenie i rewitalizacja skóry
– wyraźne efekty przeciwstarzeniowe
– wzmocnienie skóry głowy i włosów

Zabieg jest zalecany niezależnie od rodzaju skóry i wieku.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Zabieg z wykorzystaniem preparatu PhilArt rekomendujemy przede wszystkim w przypadku skóry z objawami zwiotczenia, w razie utraty objętości tkanki tłuszczowej. Wskazaniem do zabiegu jest suchość skóry i profilaktyka przeciwstarzeniowa.

EFEKTY ZABIEGU

Działanie PhilArt widoczne jest natychmiast po zabiegu, co pozwala pacjentowi szybko cieszyć się z młodszego wyglądu. Zaraz po zabiegu skóra jest wyraźnie bardzie elastyczna i nawilżona.

               PRZED                                        PO

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Zabieg polega na podaniu preparatu w wybranych miejscach, określonych indywidualnymi potrzebami pacjenta. Preparat podawany jest za pomocą bardzo cienkiej igły w tkankę skórną na odpowiednią głębokość. Po tak przeprowadzonym zabiegu, wykonuje się masaż na poddanym ostrzykiwaniu obszarze skóry, co dodatkowo zapewnia prawidłowe rozmieszczenie preparatu w tkankach. Zabieg jest odczuwalny, jednak ból związany ze wstrzykiwaniem preparatu jest niewielki. Ze względu na komfort pacjenta można zastosować znieczulenie miejscowe za pomocą kremu znieczulającego.
Zabieg powinien być wykonany w serii 3 zabiegów co około 2-4 tygodnie. Dla podtrzymania efektu warto powtarzać zabieg co 6 miesięcy.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są:
– ciąża
– choroby autoimmunologiczne i ciężkie alergie
– zmiany zapalne w obrębie skóry i aktywne zakażenia okolic zabiegu
– choroba nowotworowa
– schorzenia ogólnoustrojowe niewyrównane.

cena

Skinbooster / stymulator PhilArt
  • PhilArt - 1 ampułka 1100 zł
  • PhilArt Eye - 1 ampułki 1100 zł
  • PhilArt Hair - 1 ampułki 1100 zł
  • PhilArt Next - 1 ampułka 1300 zł