zabieg #interfuse

perfekcyjne rozświetlenie dzięki działaniu  monokwasów

Zabieg #interfuse to nowoczesna procedura łącząca działanie kwasów chemicznych, mezoterapii mikroigłowej oraz komórki macierzyste i stymulatory tkankowe.
Zabieg #interfuse jest wysoce skutecznym zabiegiem, ale także zabiegiem całkowicie bezpiecznym, nie powoduje intensywnego złuszczania naskórka.
Swoje niezwykłe działanie opiera na składnikach takich jak: kwas kojowy, kwas bursztynowy, komórki macierzyste z jabłoni, heksapeptyd, niacynamid, witaminy C, E, czy koenzym Q10.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

· przebarwienia
· blizny
· utrata jędrności
· utrata nawilżenia
· zmarszczki
· nierówności kolorytu skóry
· nierówności struktury skóry
· skóra poszarzała
· zmiany pozapalne

EFEKTY ZABIEGU

Interfuse to wysoce skuteczna terapia, działająca na prolemy takie jak: zmarszczki, przebarwienia, blizny, nierówności struktury skóry, odżywienie i stymulacja. Składniki zawarte w produktach, są bogate w czynniki epigenetyczne i metabolity, zapewniające długą żywotność komórkom skóry. Zabieg skutecznie zatrzymuje proces starzenia chronologicznego oraz zwiększa regenerację skóry. Dodatkowo stymulatory tkankowe użyte w preparatach zabiegowych stymulują komórki skóry, zwiększają produkcję włókien kolagenu i elastyny czego efektem jest odbudowa skóry i widoczna poprawa jędrności, gęstości oraz jakości cery.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

W przypadku terapii przebarwień, nierówności struktury skóry czy blizn zaleca się przeprowadzanie zabiegów co 2-3 tygodnie w serii 3-7 powtórzeń. W kuracji odmładzającej, zaleca się wykonanie minimum 3 zabiegów, powtarzanych w odstępach 3-4 tygodniowych. Zabieg można również wykonać jednorazowo dla poprawy wyglądu skóry.

WSKAZANIA POZABIEGOWE

Po zabiegu należy unikać opalania, kąpieli w basenie, siłowni, intensywnej aktywności fizycznej przez 72 godziny od zabiegu. Skórę należy traktować z wyjątkową sterylnością. Należy używać filtrów przeciwsłonecznych SPF +50 przez kilka następnych dni. Zalecane jest spożywanie dużej ilości wody. Zabrania się zdrapywać łuszczącej się skóry lub ewentualnych strupków. Skórę przez 48 godzin należy przemywać letnią wodą, bez użycia kosmetyków zapachowych, barwionych. Nie zaleca się nakładania makijażu kolorowego przez 24 godziny.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu #interfuse:
– ropne zapalenia skóry
– wirusowe zakażenia skóry np. aktywna opryszczka
– trądzik w fazie aktywnej
– skłonność do keloidów
– choroby nowotworowe
– zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy
– przeziębienie
– podwyższona temperatura ciała
– ciąża i okres laktacji
– toczeń, łuszczyca
– tendencje do pękania i rozszerzania się naczyń krwionośnych

OBJAWY NIEPOŻĄDANE

Nieczęsto zdarza się pojawienie takich objawów jak świąd, pieczenie, rumień do 48 godzin, , nadwrażliwość skóry lub wybroczyny u osób zażywających aspirynę utrzymujące się do 72 godzin.

cena

zabieg #interfuse
  • twarz z mikronakłuciami 350 zł
  • twarz bez mikronakłuć 250 zł