nasza klinika

Kuźnia Urody to klinika medycyny estetycznej i kosmetologii mieszcząca się w centrum Kielc. W naszej klinice dzięki bogatemu doświadczeniu kadry medycznej i kosmetologicznej oferujemy szeroki zakres zabiegów na twarz i ciało. Profesjonalizm i pełne zadowolenie Klienta są dla nas najważniejsze. Naszą specjalnością są zabiegi medycyny estetycznej takie jak: korygowanie zmarszczek, modelowanie twarzy za pomocą nowoczesnych nici liftingujących, nieinwazyjną plastykę powiek, wypełnianie ust, lipotransfer czy rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym. Leczymy: nadpotliwość, bruksizm, łysienie, cellulit, rumień i przebarwienia skóry, trądzik, blizny, rozstępy oraz pękające naczynka. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można zabiegi wspomagające odchudzanie i modelowanie sylwetki takie jak lipoliza iniekcyjna, endermomasaż czy Lipolaser. Wykonujemy również zabieg trwałego usuwania owłosienia przy użyciu medycznego lasera diodowego, który pozwala na zawsze cieszyć się gładką i jedwabistą skórą. Zabiegi wykonujemy na najnowszych urządzeniach medycznych i kosmetycznych. Wykonujemy również peelingi medyczne i zabiegi pielęgnacyjne.
Gwarantujemy bezpieczeństwo i wysoki standard usług.
Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją medyczną lub wywiadem kosmetologicznym połączonym z badaniem i analizą skóry.

nasza-klinika

personel

lek. med. Ryszard Wilk

lek. med. Ryszard Wilk

Specjalista II st. Chirurgii Ogólnej / Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwent Łódzkiej Akademii Medycznej. Lekarz medycyny ze specjalizacją I i II stopnia z chirurgii ogólnej. Prawie 30 – letnie doświadczenie zawodowe, tysiące przeprowadzonych operacji. Pełni funkcję z-c dyrektora ds. lecznictwa oraz z-ca ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Powiatowym w Opocznie. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu Medycyny Estetycznej w  Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych gdzie kadra szkoląca zdobywa doświadczenie w  najlepszych Ośrodka w Europie i USA. Stale pogłębia wiedzę na temat najnowszych osiągnięć Medycyny Estetycznej. Duże doświadczenie w zawodzie gwarantuje bezpieczeństwo każdego pacjenta.

Ryszard Wilk – ZnanyLekarz.pl

lek. med. Klaudia Wichnera

lek. med. Klaudia Wichnera

Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Od 2017 roku pracuje jako lekarz rodzinny w przychodni w Kielcach. Jej największą pasją jest medycyna estetyczna. Od dwóch lat nieustannie się szkoli i podnosi swoje kompetencje w zakresie zabiegów upiększających, z których ukończyła liczne kursy i szkolenia. W swojej pracy zawsze stawia na profesjonalizm, bezpieczeństwo i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

 

lek. med. Katarzyna Sojka-Jończyk

lek. med. Katarzyna Sojka-Jończyk

Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Uczelni Medycznej w Katowicach. Dzięki solidnemu wykształceniu oraz bogatemu doświadczeniu, oferuje usługi na najwyższym poziomie, łącząc profesjonalizm z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.
W swojej pracy pani doktor stawia na podkreślenie naturalnego piękna oraz rewitalizację skóry. Specjalizuje się w zabiegach przeciwdziałających procesom starzenia, dbając o to, aby każdy pacjent czuł się pewnie i wyglądał promiennie. Jej delikatne, ale skuteczne podejście zapewnia naturalne efekty, które podkreślają indywidualne piękno każdej osoby.

 

mgr Izabela Stasiak

mgr Izabela Stasiak

Menedżer Kliniki / Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2008 roku w krajowych i zagranicznych firmach kosmetycznych. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz masaży i wizażu. Stale poszerza zakres swoich umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Dodatkowo w 2017r skończyła studia podyplomowe z kosmetologii w medycynie. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii, a w szczególności w zabiegach z wykorzystaniem technologii IPL, E-Light / SHR oraz lasera diodowego.
Od kilku lat zajmuje się z wielką pasją zabiegami modelowania sylwetki, zna się na najnowszych metodach redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu.
Dzięki Kuźni Urody przekonała się, że praca może być pasją.
Całe swoje serce i siły wkłada w rozwój oraz dążenie do doskonałości w zabiegach i usługach proponowanych w Kuźni Urody w Kielcach.

Aleksandra Bigos

Aleksandra Bigos

Kosmetolog

Absolwentka Akademii Nauk Stosowanych
im. prof. Edwarda Lipińskiego . Licencjonowany kosmetolog w trakcie studiów magisterskich z licznymi szkoleniami i kursami popartymi certyfikatami. Zawsze uśmiechnięta, pogodna i komunikatywna. Pasjonuje się kosmetologią od wielu lat. Nieustannie się szkoli, aby poszerzać swoją wiedzę. Jej pasja do zawodu przekłada się na jakość wykonywanej pracy. Prywatnie lubi sport i uwielbia koty.

Kamila Pytel

Kamila Pytel

Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Licencjonowany kosmetolog w trakcie studiów magisterskich. Posiada bardzo duży zakres kompetencji, dzięki ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności. Specjalizuje się w zabiegach epilacji laserowej oraz modelowaniu sylwetki. Zawsze miła i pomocna. Uwielbia kosmetologię estetyczną symulującą procesy naprawcze i odżywcze skóry.

CERTYFIKATY
X