nasza klinika

Kuźnia Urody to klinika medycyny estetycznej i kosmetologii mieszcząca się w centrum Kielc. W naszej klinice dzięki bogatemu doświadczeniu kadry medycznej i kosmetologicznej oferujemy szeroki zakres zabiegów na twarz i ciało. Profesjonalizm i pełne zadowolenie Klienta są dla nas najważniejsze. Naszą specjalnością są zabiegi medycyny estetycznej takie jak: korygowanie zmarszczek, modelowanie twarzy za pomocą nowoczesnych nici liftingujących, nieinwazyjną plastykę powiek, wypełnianie ust, lipotransfer czy rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym. Leczymy: nadpotliwość, bruksizm, łysienie, cellulit, rumień i przebarwienia skóry, trądzik, blizny, rozstępy oraz pękające naczynka. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można zabiegi wspomagające odchudzanie i modelowanie sylwetki takie jak lipoliza iniekcyjna, endermomasaż czy Lipolaser. Wykonujemy również zabieg trwałego usuwania owłosienia przy użyciu medycznego lasera diodowego, który pozwala na zawsze cieszyć się gładką i jedwabistą skórą. Zabiegi wykonujemy na najnowszych urządzeniach medycznych i kosmetycznych. Wykonujemy również peelingi medyczne i zabiegi pielęgnacyjne.
Gwarantujemy bezpieczeństwo i wysoki standard usług.
Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją medyczną lub wywiadem kosmetologicznym połączonym z badaniem i analizą skóry.

nasza-klinika

personel

lek. med. Ryszard Wilk

lek. med. Ryszard Wilk

Specjalista II st. Chirurgii Ogólnej / Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwent Łódzkiej Akademii Medycznej. Lekarz medycyny ze specjalizacją I i II stopnia z chirurgii ogólnej. Prawie 30 – letnie doświadczenie zawodowe, tysiące przeprowadzonych operacji. Obecnie pełni funkcję z-c dyrektora ds. lecznictwa oraz z-ca ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Powiatowym w Opocznie. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu Medycyny Estetycznej w  Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych gdzie kadra szkoląca zdobywa doświadczenie w  najlepszych Ośrodka w Europie i USA. Stale pogłębia wiedzę na temat najnowszych osiągnięć Medycyny Estetycznej. Duże doświadczenie w zawodzie gwarantuje bezpieczeństwo każdego pacjenta.

Ryszard Wilk – ZnanyLekarz.pl

lek. stom. Paulina Jezierska-Janik

lek. stom. Paulina Jezierska-Janik

Lekarz Stomatolog / Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z 2015 roku, w trakcie studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie. Pani doktor ciągle podnosi swoje kwalifikacje na licznych kongresach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej . Jej zabiegom przyświeca motto – podkreślaj piękno kobiety w sposób naturalny . Medycyna estetyczna jest jej wielką pasją, każdego z pacjentów wita z uśmiechem.

 

lek. stom. Marta Bielaszka

lek. stom. Marta Bielaszka

Lekarz Stomatolog / Lekarz Medycyny Estetycznej

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiadam 15 letnie doświadczenie zawodowe jako lekarz. Zamiłowanie do piękna i estetyki sprawiło, iż w 2017 roku ukończyłam studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach, kursach i konferencjach. W swojej pracy staram się jak najlepiej sprostać oczekiwaniom estetycznym pacjentów, poświęcam im dużo czasu, słucham, doradzam zgodnie z najnowszymi trendami medycznymi. Pracuję na wysokiej jakości materiałach i sprzęcie, tak aby efekt końcowy był przewidywalny i trwały. Dbam o przyjazną atmosferę w gabinecie oraz komfort wykonywanych zabiegów, gdyż zależy mi aby pacjent był zawsze zadowolony i uśmiechnięty.

mgr Izabela Stasiak

mgr Izabela Stasiak

Menedżer Kliniki / Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2008 roku w krajowych i zagranicznych firmach kosmetycznych. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz masaży i wizażu. Stale poszerza zakres swoich umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Dodatkowo w 2017r skończyła studia podyplomowe z kosmetologii w medycynie. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii, a w szczególności w zabiegach z wykorzystaniem technologii IPL, E-Light / SHR oraz lasera diodowego.
Od kilku lat zajmuje się z wielką pasją zabiegami modelowania sylwetki, zna się na najnowszych metodach redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu.
Dzięki Kuźni Urody przekonała się, że praca może być pasją.
Całe swoje serce i siły wkłada w rozwój oraz dążenie do doskonałości w zabiegach i usługach proponowanych w Kuźni Urody w Kielcach.

mgr Katarzyna Słomińska

mgr Katarzyna Słomińska

Kosmetolog

W 2017 roku ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych. Pasjonatka kosmetologii. Swoje doświadczenie zdobywała w prestiżowych salonach SPA oraz jako szkoleniowiec. Ukończyła wiele szkoleń oraz kursów z zakresu kosmetologii i kosmetyki, zarówno w Polsce jak i za granicą. Najważniejsza dla niej jest wysoka jakość wykonanej usługi oraz satysfakcja klienta. Mówi ze nic jej tak nie cieszy jak uśmiech na twarzy klientki 🙂

mgr Daria Szyszka

mgr Daria Szyszka

Recepcjonista / Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia. W naszej klinice pełni rolę doradcy i opiekuna pacjenta, jest pracownikiem recepcji. Ma cechy osoby niezwykle poukładanej, zorganizowanej i sumiennej, co doceniają zarówno współpracownicy, jak i pacjenci. Dokłada wszelkich starań, aby stworzyć przyjazną atmosferę  i zadbać o dobre samopoczucie każdej osoby, która nas odwiedza.

CERTYFIKATY
X