nasza klinika

Kuźnia Urody to klinika medycyny estetycznej i kosmetologii mieszcząca się w centrum Kielc. W naszej klinice dzięki bogatemu doświadczeniu kadry medycznej i kosmetologicznej oferujemy szeroki zakres zabiegów na twarz i ciało. Profesjonalizm i pełne zadowolenie Klienta są dla nas najważniejsze. Naszą specjalnością są zabiegi medycyny estetycznej takie jak: korygowanie zmarszczek, modelowanie twarzy za pomocą nowoczesnych nici liftingujących, nieinwazyjną plastykę powiek, wypełnianie ust, lipotransfer czy rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym. Leczymy: nadpotliwość, bruksizm, łysienie, cellulit, rumień i przebarwienia skóry, trądzik, blizny, rozstępy oraz pękające naczynka. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można zabiegi wspomagające odchudzanie i modelowanie sylwetki takie jak lipoliza iniekcyjna, endermomasaż czy Lipolaser. Wykonujemy również zabieg trwałego usuwania owłosienia przy użyciu medycznego lasera diodowego, który pozwala na zawsze cieszyć się gładką i jedwabistą skórą. Zabiegi wykonujemy na najnowszych urządzeniach medycznych i kosmetycznych. Wykonujemy również peelingi medyczne i zabiegi pielęgnacyjne.
Gwarantujemy bezpieczeństwo i wysoki standard usług.
Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją medyczną lub wywiadem kosmetologicznym połączonym z badaniem i analizą skóry.

nasza-klinika

personel

lek. med. Ryszard Wilk

lek. med. Ryszard Wilk

Specjalista II st. Chirurgii Ogólnej / Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwent Łódzkiej Akademii Medycznej. Lekarz medycyny ze specjalizacją I i II stopnia z chirurgii ogólnej. Prawie 30 – letnie doświadczenie zawodowe, tysiące przeprowadzonych operacji. Obecnie pełni funkcję z-c dyrektora ds. lecznictwa oraz z-ca ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Powiatowym w Opocznie. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu Medycyny Estetycznej w  Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych gdzie kadra szkoląca zdobywa doświadczenie w  najlepszych Ośrodka w Europie i USA. Stale pogłębia wiedzę na temat najnowszych osiągnięć Medycyny Estetycznej. Duże doświadczenie w zawodzie gwarantuje bezpieczeństwo każdego pacjenta.

Ryszard Wilk – ZnanyLekarz.pl

lek. stom. Paulina Jezierska-Janik

lek. stom. Paulina Jezierska-Janik

Lekarz Stomatolog / Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z 2015 roku, w trakcie studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie. Pani doktor ciągle podnosi swoje kwalifikacje na licznych kongresach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej . Jej zabiegom przyświeca motto – podkreślaj piękno kobiety w sposób naturalny . Medycyna estetyczna jest jej wielką pasją, każdego z pacjentów wita z uśmiechem.

 

mgr Izabela Stasiak

mgr Izabela Stasiak

Menedżer Kliniki / Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2008 roku w krajowych i zagranicznych firmach kosmetycznych. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz masaży i wizażu. Stale poszerza zakres swoich umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Dodatkowo w 2017r skończyła studia podyplomowe z kosmetologii w medycynie. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii, a w szczególności w zabiegach z wykorzystaniem technologii IPL, E-Light / SHR oraz lasera diodowego.
Od kilku lat zajmuje się z wielką pasją zabiegami modelowania sylwetki, zna się na najnowszych metodach redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu.
Dzięki Kuźni Urody przekonała się, że praca może być pasją.
Całe swoje serce i siły wkłada w rozwój oraz dążenie do doskonałości w zabiegach i usługach proponowanych w Kuźni Urody w Kielcach.

Emilia Garlicka

Emilia Garlicka

Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyła liczne szkolenia z kosmetologii. Posiada doświadczenie między innymi z zakresu depilacji laserowej, IPL oraz radiofrekwencji mikroigłowej. Kosmetologia to jej pasja, dlatego do pacjentów pochodzi z ogromnym zaangażowaniem. Dużą uwagę przywiązuje do diagnozy skóry. Uważa, że spersonalizowana terapia jest kluczem do osiągnięcia spektakularnych efektów.

Aleksandra Bigos

Aleksandra Bigos

Kosmetolog

Absolwentka Akademii Nauk Stosowanych
im. prof. Edwarda Lipińskiego . Licencjonowany kosmetolog w trakcie studiów magisterskich z licznymi szkoleniami i kursami popartymi certyfikatami. Zawsze uśmiechnięta, pogodna i komunikatywna. Pasjonuje się kosmetologią od wielu lat. Nieustannie się szkoli, aby poszerzać swoją wiedzę. Jej pasja do zawodu przekłada się na jakość wykonywanej pracy. Prywatnie lubi sport i uwielbia koty.

CERTYFIKATY
X