Masaż aromaterapeutyczny świecą

boks86Aromaterapeutyczny masaż świecą stosowany w Kuźni Urody to niezwykle relaksujący zabieg pielęgnacyjny, wykonywany przy użyciu specjalnej świecy, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu. To zabieg łączący w sobie zalety masażu relaksacyjnego, aromaterapii i leczenia ciepłem. Podgrzane oleje doskonale rozprowadzają się na skórze, zapewniając jej ochronę i nadając niepowtarzalny zapach. Dzięki zawartości wosku pszczelego, masła Shea oraz czystych olejków esencjonalnych olejek ma doskonałe właściwości kosmetyczne, co sprawia, że skóra jest nawilżona, jedwabiście gładka i miękka w dotyku.

ZALETY ZABIEGU

Efekty takiego masażu są widoczne natychmiastowo i utrzymują się naprawdę długo. Olejek ze świecy rozpieszcza skórę bogactwem witamin oraz składników regenerujących. Pielęgnuje skórę zapewniając jej długotrwałą miękkość, nawilżenie i piękny młody wygląd. Ciepło świecy rozgrzewa tkanki, rozluźnia napięcie mięśniowe i działa przeciwbólowo. Masaż pobudza krążenie, poprawia napięcie skóry i wspomaga walkę z cellulitem. Po zabiegu skóra jest ujędrniona, dogłębnie nawilżona i jedwabiście gładka. Dodatkowo, niemalże gwarantuje głęboki relaks, pobudzenie zmysłów, niesamowite doznania, uwolnienie się od stresu i napięć dnia codziennego.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Masaż świecą polecić można wszystkim tym, którzy borykają się ze zmęczeniem zarówno fizycznym, jak i psychicznym, mają wysuszoną i odwodnioną skórę, rozstępy lub cellulit. Zabieg ten może również okazać się bardzo pomocny dla ludzi stosujących diety i chcących pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU

Do masażu nie trzeba przygotowywać się w szczególny sposób. W celu odświeżenia swojego ciała oraz oczyszczenia go z poprzednio zastosowanych kosmetyków, tuż przed masażem proponujemy wziąć ciepły prysznic. W sytuacji masaży całościowych należy rozbierać się do bielizny. Na czas trwania zabiegu ciało zostanie przykryte ręcznikiem/kocem, odkryte pozostaną jedynie aktualnie masowane partie ciała. Zarówno poczucie głodu jak i stan organizmu po obfitym posiłku, będą powodowały duży dyskomfort podczas trwania zabiegu. Zatem wskazane jest, aby najpóźniej na godzinę przed masażem unikać obfitych posiłków oraz alkoholu. Po masażu zalecamy kilka minut odpoczynku. Wskazanie jest również picie dużej ilości wody, aby nawodnić i oczyścić organizm.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do wykonania masażu są:
– ciąża
– czas menstruacji
– zaawansowana choroba nadciśnieniowa
– stany gorączkowe
– ostre stany zapalne
– choroby nowotworowe
– choroby zakaźne (szczególnie choroby skóry)
– silna nadczynność tarczycy
– uczulenie na składniki używane w trakcie masażu
– infekcje i podrażnienie skóry
– po depilacji ciała (48h)

cena

Masaż aromaterapeutyczny świecą
  • masaż 60 minut 250 zł
  • masaż 30 minut 150 zł