Peeling kawitacyjny

Nieinwazyjny zabieg oczyszczający dla każdego typu cery

SONY DSC

Peeling kawitacyjny (ultradźwiękowy) jest zabiegiem głębokiego oczyszczania skóry za pomocą ultradźwięków. Jest całkowicie bezpiecznym i bezbolesnym zabiegiem stosowanym w celu usunięcia zanieczyszczeń i martwych komórek. Pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez oczyszczenie jej na dużej głębokości. Peeling kawitacyjny wykonuje się na wilgotnej skórze, poddając ją działaniu fal ultradźwiękowych. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. W Kuźni Urody to chętnie wybierany zabieg oczyszczający dla każdego typu cery.

ZALETY ZABIEGU

Peeling kawitacyjny jako nieinwazyjny zabieg może być wykorzystywany przy oczyszczaniu wszystkich typów cery: normalnej, mieszanej, suchej, wrażliwej, alergicznej czy naczynkowej. Zabieg daje również znakomite i długotrwałe efekty w walce z trądzikiem, ponieważ bardzo głęboko, ale jednocześnie, delikatnie oczyszcza wszystkie warstwy naskórka. Nie tylko leczy, ale także w znaczący sposób poprawia wygląd skóry, usuwa zrogowaciałe warstwy naskórka i poprawia mikrokrążenie.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Peeling kawitacyjny polecany jest wszystkim osobom, które chcą delikatnie, ale dogłębnie oczyścić i odświeżyć cerę. Polecany jest wszystkim, którzy walczą z trądzikiem, chcą się pozbyć niewielkich zmian potrądzikowych, przebarwień, drobnych zmarszczek. Szczególnie wskazany jest dla osób palących – ożywi poszarzałą cerę, nada jej zdrowy, świeży wygląd.

EFEKTY ZABIEGU

SONY DSCEfektem zastosowania peelingu kawitacyjnego jest głębokie oczyszczenie skóry poprzez usunięcie martwego naskórka i zanieczyszczeń. Zabieg wspaniale dotlenia i nawilża skórę, poprawia mikrokrążenie, ujędrnia poprzez mikromasaż oraz stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Ponadto poprawia strukturę blizn, rozjaśnia przebarwienia, wygładza drobne zmarszczki. Idealnie przygotowuje skórę do dalszych zabiegów oraz przyspiesza przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Cera staje się promienna i rozjaśniona.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Do zabiegu peelingu kawitacyjnego używa się aparatu wytwarzającego fale ultradźwiękowe, zakończonego głowicą, która przesuwana jest po po zwilżonej wodą skórze. Zabieg odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy etap odbywa się poprzez oczyszczanie i usunięcie martwych komórek naskórka. Drugi etap natomiast polega na pobudzeniu mikrokrążenia, które prowadzi do wydalenia szkodliwych substancji z naszej skóry. W trakcie tego etapu wykonywana jest także jonoforeza dzięki , której dostarczamy skórze różnych witamin czy składników odżywczych. Na samym końcu wykonywany jest masaż ultrasoniczny. Zabieg ten doskonale poprawia kondycję naszej skóry. Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie.
Zaleca się przeprowadzenie 4-6 zabiegów w odstępach 7-14-dniowych, a następnie dla podtrzymania efektu, jedno powtórzenie w miesiącu.

WSKAZANIA POZABIEGOWE

Zalecenia po wykonaniu peelingu kawitacyjnego to:
– przez minimum 24 godziny zabronione jest korzystanie z sauny, basenu, kąpieli słonecznych
– w miejscu zabiegu można nałożyć makijaż dopiero po upływie 24 godzin
– przez około 7 dni należy stosować kremy z filtrem ochronnym SPF 30 lub SPF 50

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwskazaniami do wykonania peelingu kawitacyjnego są:
– ciąża i okres laktacji
– niewydolność krążenia
– stany gorączkowe
– uporczywe migreny
– epilepsja
– metalowe elementy w tkankach (np. rozrusznik serca czy aparat ortodontyczny)
– choroby nowotworowe
– osteoporoza
– stany zapalne skóry
– zakrzepica żył i inne zaburzenia w krzepnięciu krwi

OBJAWY NIEPOŻĄDANE

Objawami niepożądanymi po wykonaniu peelingu kawitacyjnego są zaczerwienienia uwarunkowane poziomem zanieczyszczenia skóry oraz wrażliwością cery. Taki stan zazwyczaj utrzymuje się 24 godziny, maksymalnie do 2-3 dni.

cena

Peeling kawitacyjny
  • twarz 80 zł
  • twarz + maska PRINCESS 100 zł
  • twarz i szyja 100 zł
  • twarz i szyja + maska PRINCESS 120 zł
  • twarz, szyja i dekolt 140 zł
  • twarz, szyja i dekolt + maska PRINCESS 170 zł