ANTI AGE - terapia odmładzająca

Efekt gładkiej i odnowionej skóry dzięki synergicznemu działaniu kilku peelingów

Zmarszczki to podłużne zagłębienia w skórze, których powstawanie nasila się wraz z wiekiem. Terapia odmładzająca przeznaczona przede wszystkim do niwelowania skutków związanych ze starzeniem się skóry.

Terapię odmładzającą zawsze poprzedza konsultacja kosmetologiczna. W czasie konsultacji kosmetolog ocenia stan skóry i podejmuje decyzję które produkty / peelingi oraz w jakiej ilości będą stosowane podczas zabiegu. Kosmetolog udzieli również informacji o spodziewanych efektach i zaleceniach dotyczących kontynuacji kuracji domowej.

LINIA ANTI AGE

Linia produktów przeznaczonych przede wszystkim do niwelowania skutków związanych ze starzeniem się skóry. Głównym składnikiem produktów Anti Age jest kwas glikolowy, którego małe cząsteczki doskonale przenikają w głąb skóry.

Preparat dostępny w trzech stężeniach:

 • Anti Age 1 – 30% pH 2,8
 • Anti Age 2 – 50% pH 1,5
 • Anti Age 3 – 70% pH 0,8

Składniki aktywne linii wspomagają:

 • skuteczne spłycenie zmarszczek i drobnych blizn,
 • stymulację odnowy komórkowej,
 • poprawę kolorytu skóry.

LINIA PHYTIC PEEL

PHYTIC PEEL to linia bazująca na kwasie fitowym. To organiczny związek chemiczny, który w naturze występuje w roślinach strączkowych, wielu nasionach, ziarnach i otrębach zbóż.

Kwas fitowy ceniony jest szczególnie w pielęgnacji skóry z przebarwieniami, ponieważ dzięki zdolności chelatowania jonów miedzi zapobiega nadmiernej pigmentacji skóry i rozjaśnia istniejące przebarwienia. Jest
także łagodnym eksfoliantem wykazującym działanie nawilżające, antyoksydacyjne, jak również obkurczające rozszerzone naczynka krwionośne.

LINIA FERUL PEEL

Kwas ferulowy to organiczny związek chemiczny, pochodna kwasu cynamonowego. Jest izolowany z roślin głównie liściastych, z nasion i kory drzew iglastych, z ziarn pszenicy, ryżu, kukurydzy czy żyta.

Główną zaletą kwasu ferulowego są jego silne właściwości przeciwutleniające i dezaktywujące wolne rodniki, dzięki czemu znacząco wpływa na redukcję tzw. stresu oksydacyjnego i tworzenie dimerów tymidynowych. Są to procesy, które mogą przyspieszyć starzenie się skóry.

Kwas ferulowy w produktach Ferul Peel stosowany regularnie w zabiegach co 7-14 dni zapobiega starzeniu się skóry. Są to zabiegi profilaktyczne. Bezpośrednio po zabiegu można zauważyć wygładzenie i nawilżenie skóry.

Kwas ferulowy:

 • dezaktywuje wolne rodniki będące przyczyną fotostarzenia się skóry,
 • chroni skórę przed promieniami słonecznymi,
 • może być stosowany przez cały rok.

EFEKTY ZABIEGU

Efekty po zabiegu to widoczne rozjaśnienie przebarwień skóry, oczyszczenie zaskórniaków, zmniejszona ilość rozszerzonych porów, likwidacja krost i grudek. Ponadto następuje wygładzenie linii zmarszczek. Skóra staje się jaśniejsza, gładsza i nawilżona.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do wykonywania terapii Anti Age:
– okres letni
– miejscowe uszkodzenia naskórka (skaleczenia, zadrapania, otarcia)
– alergie skórne
– ciężkie postacie trądziku
– miejscowe stany zapalne skóry (infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze)
– skłonność do powstawania bliznowców
– liczne znamiona barwnikowe
– choroby autoimmunologiczne
– opalanie lub terapia światłem do 14 dni
– ciąża i laktacja

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ KOSMETOLOGICZNĄ !

cena

ANTI AGE - terapia odmładzająca
 • twarz 179 zł
 • twarz i szyja 199 zł
 • twarz, szyja i dekolt 239 zł
 • dłonie 179 zł
 • inna okolica ciała cena po konsultacji