Dermapen (mezoterapia)

Spektakularna regeneracja skóry dzięki zabiegowi mezoterapii mikroigłowej Dermapen

Kosmetyczka wykonuje zabieg mezoterapii igowejZabiegi urządzeniem Dermapen stanowią złoty standard w technice mikronakłuwania skóry. W Kuźni Urody zabiegi z wykorzystaniem Dermapen są niezwykle doceniane przez Pacjentów. Dzięki unikalnej budowie, zastosowanie urządzenia daje znakomite rezultaty już po pierwszym zabiegu. Działa poprzez pobudzanie naturalnych procesów tworzenia nowego kolagenu, stymulując naturalne procesy regeneracji skóry. W medycynie estetycznej Dermapen umożliwia skuteczną terapię wiotkiej i cienkiej skóry, łatwo ulegającej procesom starzenia aktywnie ją odmładzając.

ZALETY ZABIEGU

Istotą zabiegu jest pobudzanie naturalnych mechanizmów naprawczych i biostymulujących skóry. Dermapen minimalizuje efekty przypadkowego uszkodzenia skóry. W odróżnieniu od zwykłych rollerów z igłami, Dermapen nakłuwa skórę precyzyjnie od góry. Działa znacznie delikatniej i efektywniej. Precyzyjnie dobrana automatyczna głębokość iniekcji (w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia znacząco zmniejsza bolesność, skraca czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Głównymi wskazaniami do wykonania zabiegu z użyciem Dermapen to:
– drobne, niewielkie zmarszczki
– rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu
– niejednolity kolor i struktura skóry
– rozszerzone pory
– blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe
– opadający owal twarzy
– zwiotczała i cienka skóra dłoni
– wspomaganie w leczeniu łysienia/ wypadania włosów

EFEKTY ZABIEGU

Zabieg z zastosowaniem urządzenia Dermapen oddziaływuje na skórę poprawiając jej zewnętrzną kondycję jak również od środka przebudowywana jest struktura skóry. Zapewnia przy tym widoczne pogrubienie i poprawę napięcia skóry, nawilżenie, odżywienie oraz rewitalizację. Spłyca drobne zmarszczki, zmniejsza pory, daje efekt delikatnego liftingu. Ponadto zmniejsza widoczność naczynek krwionośnych oraz przebarwień posłonecznych, wyrównuje koloryt skóry. Zabieg jest również polecany dla osób z problemem cellulitu czy rozstępów jak również w leczeniu blizn różnego pochodzenia. Ilość wskazanych zabiegów zależy od kondycji i problemu skóry. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta oraz zauważa się poprawę struktury i koloru skóry. Dla ulepszenia ogólnego stanu i odmłodzenia skóry zwykle zaleca się 2-5 zabiegów w 2-4 tygodniowych odstępach.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Tuż przed zabiegiem znieczulamy skórę kremem znieczulającym. Następnie wykonywane są specjalne mikro nakłucia, które pobudzają skórę do regeneracji. Zabieg jest wykonywany przy użyciu jednorazowej głowicy. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających. Do zabiegów wykorzystujemy preparaty zawierające substancje aktywne w każdej ampułce, np.: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, minerały. Zabieg trwa w zależności od obszaru i jego wielkości 30-45 minut.

WSKAZANIA POZABIEGOWE

Po zakończeniu zabiegu należy zastosować filtr przeciwsłoneczny o wysokim faktorze ochronnym. Zalecane jest stosowanie specjalnych kosmetyków po zabiegowych na poddane zabiegowi okolice celem zmniejszenia ewentualnego obrzęku. Należy unikać słońca i solarium przez 6 tyg. po zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu mikronakłuwania Dermapen są:
– ciąża, karmienie piersią
– przyjmowanie antybiotyków
– opryszczka
– stany zapalne (skóry i wewnątrz organizmu)
– choroby nowotworowe
– choroby o podłożu autoimmunologicznym
– infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze
– czynny trądzik ropny a także trądzik różowaty
– uczulenia na tytan (w przypadku igieł tytanowych)
– zaburzenia krzepnięcia
– uczulenie na stal chirurgiczną (w przypadku igieł wykonanych ze stali chirurgicznej)
– opalanie i sauna w ciągu 3 dni przed zabiegiem

OBJAWY NIEPOŻĄDANE

Objawami niepożądanymi w trakcie zabiegu to pojawienie się lekkich równomiernych zaczerwienień skóry. Można też spodziewać się niewielkich krwawień‚ punktowych i lekkiej opuchlizny. Odczuwalne może być lekkie pieczenie czy odczucie gorąca w nakłuwanych miejscach. Kilka dni 3-4 po zabiegu możemy spodziewać się delikatnego złuszczania naskórka. Efekt zabiegu jest widoczny po około 5-7 dniach.

cena

Dermapen (mezoterapia)
  • twarz 310 zł
  • twarz i szyja 430 zł
  • twarz, szyja i dekolt 595 zł
  • okolice oczu 195 zł
  • skóra głowy - leczenie łysienia 430 zł
  • dłonie 275 zł
  • twarz + maska kolagenowa ze srebrem koloidalnym 340 zł
  • twarz i szyja + maska kolagenowa ze srebrem koloidalnym 460 zł
  • twarz, szyja i dekolt + maska kolagenowa ze srebrem koloidalnym 640 zł
  • inna okolica ciała cena po konsultacji