Endermomasaż twarzy

Endermomasaż, czyli idealny sposób na ujędrnioną skórę twarzy

boks61Endermomasaż czyli masaż podciśnieniowy to jeden z najpopularniejszych zabiegów ujędrniających i wzmacniających strukturę skóry. Polega na masażu twarzy przy użyciu specjalnej głowicy wyposażonej w obracające się rolki. Endermomasaż działa jak manualny drenaż limfatyczny, przez co usuwane są zastoje limfy, zmniejszone są obrzęki okolic twarzy. W Kuźni Urody zabieg endermomasażu jest doskonałym zabiegiem dotleniającym skórę twarzy, stanowi idealne działanie profilaktyczne.

ZALETY ZABIEGU

Zabieg endermomasażu twarzy znakomicie wpływa na kondycję skóry, ale również pozwala na całkowite odprężenie. Metoda ta jest nieinwazyjna a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Następuje widoczna poprawa struktury skóry i wyraźna rewitalizacja jej stanu.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Wskazaniem do zabiegu endermomasażu twarzy jest chęć zwiększenia i uelastycznienia mięśni twarzy, zmniejszenia zmarszczek mimicznych oraz usunięcia drobniejszych zmarszczek. Zabieg działa również drenująco i odtoksyczniająco na tkanki, następuje poprawa mikrocyrkulacji oraz odżywienie tkanek.

EFEKTY ZABIEGU

Endermomasaż znakomicie wpływa na delikatną skórę twarzy. Masaż podciśnieniowy stosuje się na umięśnionych częściach twarzy, dzięki czemu zwiększa się napięcie mięśni. Ponadto pobudzone przez zabieg mikrokrążenie wpływa pozytywnie na elastyczność skóry, zmniejszone zostają duże zmarszczki mimiczne a drobniejsze całkowicie spłycone i wygładzone.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania pożądanych rezultatów zaleca się serię zabiegów.

WSKAZANIA POZABIEGOWE

Nie zaleca się korzystania z kąpieli słonecznych bądź solarium w przeciągu 24 godzin po wykonaniu zabiegu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy przez cały czas trwania terapii nawadniać organizm pijąc 1,5l – 2l wody niegazowanej, zastosować zbilansowaną i ubogą w tłuszcze dietę oraz dodatkowo zwiększyć aktywność fizyczną.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do zabiegu endermomasażu są:
– ciąża
– choroby nowotworowe
– żylaki, zakrzepica
– uszkodzenie skóry
– gorączka i stan podgorączkowy
– choroby i stany zapalne skóry
– naczyniaki oraz liczne tłuszczaki w obszarze zabiegowym
– niewydolność krążenia
– przepuklina brzuszna
– świeże blizny po zabiegach chirurgicznych

OBJAWY NIEPOŻĄDANE

Zabieg endermomasażu jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny. Nie wymaga rekonwalescencji. Po wykonaniu zabiegu można od razu powrócić do normalnej aktywności życiowej.

cena

Endermomasaż twarzy
  • zabieg 140 zł
  • zabieg + maska hialuronowa Princess 180 zł