Spersonalizowana terapia przebarwień

spersonalizowana, skuteczna terapia przebarwień dzięki połączeniu kilku peelingów

Przebarwienia na skórze to różnokształtne, jaśniejsze i ciemniejsze, mniejsze i większe plamy na ciele. Powstają wskutek zakłóconego mechanizmu syntezy melaniny oraz ich nierównomiernego rozmieszczenia w skórze. Ich powstawanie może być związane ze:
– wzrostem aktywności melanocytów,
– zwiększeniem liczby melanocytów,
– natężonym przekazywaniem melanosomów do keratynocytów,
– spadkiem degradacji melaniny przez keratynocyty i makrofagi.

Spersonalizowaną terapię przebarwień zawsze poprzedza konsultacja kosmetologiczna. W czasie konsultacji kosmetolog ocenia stan skóry i podejmuje decyzję które produkty / peelingi oraz w jakiej ilości będą stosowane podczas zabiegu. Kosmetolog udzieli również informacji o spodziewanych efektach i zaleceniach dotyczących kontynuacji kuracji domowej.

LINIA LIGHTENING

Linia LIGHTENING bazuje na aktywnej substancji jaką jest kwas mlekowy w różnych stężeniach. Ten rodzaj kwasu bardzo dobrze sprawdza się podczas pielęgnacji skóry z przebarwieniami. Pomaga rozjaśnić zmiany barwnikowe i wyrównuje koloryt cery.
Preparat Lightening 1 może być używany w gabinecie jako zabieg bankietowy. 15% stężenie kwasu mlekowego wykazuje właściwości nawilżające. Dzięki takiemu działaniu skóra jest miękka, gładka i promienna.

Składnik aktywny linii LIGHTENING wpływa na:

 • rozjaśnianie przebarwień,
 • regenerację skóry z fotouszkodzeniami,
 • spłycenie i wygładzenie zmarszczek,
 • wzmocnienie i nawilżenie skóry,
 • zmniejszenie produkcji sebum,
 • redukcję zmian trądzikowych,
 • spłycenie zmarszczek i blizn.

Peelingi linii LIGHTENING można stosować jako uzupełnienie do terapii przeciwtrądzikowej serią Anti Acne ponieważ kwas mlekowy dodatkowo wykazuje własności:

 • pielęgnujące cebulki włosowe i oczyszczające mieszki,
 • likwiduje bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku.

LINIA AZA PEEL

 

 

 

 

 

Dla osób mających skórę problematyczną z trądzikiem, skórę atopową, łuszczycę, tej skłonnej do rumienia oraz z tendencją do zapalenia mieszków włosowych.

Działanie:
Wykazuje działanie przeciwbakteryjne zarówno dla bakterii tlenowych jak i beztlenowych, ponadto działa przeciwzapalne powstrzymując wolne rodniki. Przeciwdziała rozkładowi łoju i lipidów na składniki drażniące i nasilające zmiany trądzikowe. Zapobiega powstawaniu zaskórników poprzez wpływ na proces końcowej keratynizacji mieszków włosowych. Hamując tyrozynazę uniemożliwia powstawanie przebarwień, ponadto blokuje aktywność nad aktywnych melanocytów.

Dużym atutem omawianej substancji jest jej poczwórna aktywność:

działanie przeciwzaskórnikowe,
działanie przeciwbakteryjne,
działanie przeciwzapalne,
ma zdolność hamowania tyrozynazy, dzięki czemu ma właściwości wybielające.

LINIA VITAMIN PEEL

https://www.kuzniaurody.pl/wp-content/uploads/2017/07/vitamin-peel-Ku%C5%BAnia-Urosdy.jpg

To innowacyjna kompozycja dwóch składników, kwasów askorbinowego i laktobionowego.

Dla kogo?
Palacze, kuracja po kąpielach słonecznych, osoby, u których zaobserwowano obecności poszerzonych drobnych naczyń krwionośnych tzw. „pajączki naczyniowe”.

Działanie:
Podstawowa, biologicznie czynna postać witaminy C – kwas askorbinowy. Witamina C stymuluje lepsze ukrwienie skóry, poprzez wspomaganie procesu syntezy kolagenu wpływa na jędrność i elastyczność skóry, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, rozjaśnia skórę, i wpływa na spłycenie zmarszczek.

W badaniach klinicznych gdzie stosowano 4% kwas laktobionowy przez 6 tygodni udowodniono całkowitą remisję lub znaczną redukcję teleangiektazji i zmniejszenie lub całkowite usunięcie stanu zapalnego skóry.

Dodatkowo:

 • ma unikalną właściwość wiązania i zatrzymywania wody w naskórku,
 • wygładza i zmiękcza naskórek,
 • posiada działanie antyoksydacyjne,
 • reguluje odnowę komórkową,
 • łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry.

LINIA PHYTIC PEEL

PHYTIC PEEL to linia bazująca na kwasie fitowym. To organiczny związek chemiczny, który w naturze występuje w roślinach strączkowych, wielu nasionach, ziarnach i otrębach zbóż.

Kwas fitowy ceniony jest szczególnie w pielęgnacji skóry z przebarwieniami, ponieważ dzięki zdolności chelatowania jonów miedzi zapobiega nadmiernej pigmentacji skóry i rozjaśnia istniejące przebarwienia. Jest
także łagodnym eksfoliantem wykazującym działanie nawilżające, antyoksydacyjne, jak również obkurczające rozszerzone naczynka krwionośne.

EFEKTY ZABIEGU

Efekty po spersonalizowanej terapii to rozjaśnienie przebarwień skóry, oczyszczenie zaskórniaków, zwężenie porów skórnych, redukcja krost i grudek. Ponadto następuje spłycenie zmarszczek oraz blizn. Skóra staje się jaśniejsza, gładsza i nawilżona.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ KOSMETOLOGICZNĄ!

 

cena

Spersonalizowana terapia przebarwień
 • seria 5 zabiegów cena standardowa 15% taniej od ceny standardowej
 • twarz 199 zł
 • twarz, i dekolt 239 zł