Lipo Laser

Lipo Laser jako doskonała i szybka metoda walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej

lipolaser 2Lipo Laser jest najnowocześniejszym osiągnięciem w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. Lipo Laser jest zimnym laserem diodowym klasy 3D, którego efektywność potwierdzono licznymi badaniami klinicznymi. Umożliwia kontrolowane modelowanie sylwetki i utratę zbędnych centymetrów nawet z okolic, w których najtrudniej jest się ich pozbyć. W Kuźni Urody zabieg z wykorzystaniem Lipo Lasera połączony z endermomasażem ciała daje niesamowite i spektakularne efekty w walce w cellulitem i zbędnymi kilogramami.

ZALETY ZABIEGU

Zabieg przy użyciu lasera diodowego pozwala na szybkie i bezbolesne modelowanie sylwetki, zmniejszenie tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu. Poprawia odżywienie i dotlenienie tkanek, regeneruje i odmładza skórę oraz pozytywnie wpływa na usprawnienie krążenia i przemianę materii. Można go wykonywać przez cały rok bez względu na temperaturę i nasłonecznienie.
Lipo laser stanowi alternatywę dla chirurgii estetycznej.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Dzięki zabiegom można wymodelować sylwetkę, zredukować tłuszcz z różnych partii ciała, jak również zwalczyć cellulit. Leczeniu można poddawać wszystkie problematyczne okolice takie jak: brzuch, biodra, pośladki, uda, ramiona, plecy czy podbródek. To idealne rozwiązanie dla osób w każdym wieku, których celem jest utrata nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej.

EFEKTY ZABIEGU

Jest to jeden z nielicznych tak efektywnych zabiegów w walce z tkanką tłuszczową. Bezpośrednio po każdej sesji Lipo Laserem pacjent obserwuje utratę centymetrów w obwodzie oraz bardziej ujędrnioną i uelastycznioną skórę. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

lipo laserNa wybraną okolicę zabiegową przykładane są głowice emitujące wiązki laserowe, które prowokują rozbicie oraz rozpad tkanki tłuszczowej. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i towarzyszy mu jedynie odczucie delikatnego ciepła. Czas trwania zabiegu Lipo Laserem uzależniony jest od wielkości obszaru i wynosi od 30 do 60 minut. Pojedynczy zabieg nie może przekraczać 60 minut. Jeżeli w trakcie jednej wizyty Pacjent poddaje się zabiegowi np. na uda i na ramiona, na każdej z tych partii zabieg może trwać maksymalnie 30 minut. Zaleca się przeprowadzenie około 7-10 zabiegów w ilości 1-2 razy w tygodniu.

WSKAZANIA POZABIEGOWE

W trakcie kuracji dla uzyskania najlepszych rezultatów wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna i zbilansowana dieta oraz nawadnianie organizmu spożywając większą ilość płynów.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są:
– ciąża i okres laktacji
– gorączka i osłabienie organizmu
– infekcje oraz podrażnienie skóry
– przerwana ciągłość naskórka
– menstruacja
– niewyrównane choroby: cukrzyca, nadciśnienie, choroby tarczycy
– rozrusznik serca
– choroby nowotworowe
– epilepsja
– zioła i leki światłouczulające
– implanty metalowe i silikonowe w miejscu zabiegowym
– zaburzenia odczuwania ciepła
– choroby autoimmunologiczne (np. łuszczyca)

OBJAWY NIEPOŻĄDANE

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i nie ponosi za sobą żadnych skutków ubocznych.

cena

Lipo Laser
  • zabieg (dowolna partia ciała) 119 zł