Endermomasaż ciała

Endermomasaż, czyli idealny sposób na jędrne ciało bez cellulitu

starvac3-photoEndermomasaż czyli masaż podciśnieniowy to jeden z najpopularniejszych zabiegów antycellulitowych. Polega na masażu ciała przy użyciu specjalnej głowicy wyposażonej w obracające się rolki. To rewolucyjna metoda leczenia najbardziej zaawansowanych stadiów leczenia cellulitu. W Kuźni Urody zabieg endermomasażu cieszy się ogromnym powodzeniem i jest jednym z najchętniej wybieranych zabiegów modelujących sylwetkę.

ZALETY ZABIEGU

Zalety zabiegu endermomasażu to przede wszystkim ujędrnienie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie i kształtowanie sylwetki oraz usuwanie toksyn. Wspomaga również w leczeniu blizn czy regeneracji skóry po operacjach. Następuje widoczna poprawa struktury skóry i wyraźna rewitalizacja jej stanu.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Endermomasaż szczególnie polecany jest osobom z problemem cellulitu, nadmiernej tkanki tłuszczowej, idealny dla osób chcących wymodelować i ujędrnić swoje ciało. Najczęstszymi wskazaniami do endermomasażu są opadnięte pośladki, cellulit w każdej fazie, wiotka skóra ud i ramion, rozstępy, miejscowa otyłość, fałdy na brzuchu i zwiotczenia pociążowe.

EFEKTY ZABIEGU

W efekcie przeprowadzenia endermomasażu w poddanej zabiegowi okolicy, zachodzi szereg korzystnych dla ciała zjawisk tkankowych m.in. zmniejszenie cellulitu oraz obwodu ciała, ujędrnienie i wzmocnienie skóry oraz mięśni, likwidacja obrzęków, zastojów oraz poprawa metabolizmu. Poprawia się krążenie limfatyczne i krążenie krwi, co wpływa na zwiększenie lipolizy (rozpuszczania tłuszczu) oraz wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Zabieg prowadzi do odnowienia powierzchni skóry, doprowadzając skórę do gładkości, przywracając skórze elastyczność oraz napięcie.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Zaleca się wykonanie minimum 8 – 10 zabiegów wykonywanych w serii 2 -3 razy w tygodniu.

WSKAZANIA POZABIEGOWE

Nie zaleca się korzystania z kąpieli słonecznych bądź solarium w przeciągu 24 godzin po wykonaniu zabiegu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy przez cały czas trwania terapii nawadniać organizm pijąc 1,5l – 2l wody niegazowanej, zastosować zbilansowaną i ubogą w tłuszcze dietę oraz dodatkowo zwiększyć aktywność fizyczną.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do zabiegu endermomasażu są:
– ciąża
– gorączka i stan podgorączkowy
– uszkodzenie skóry
– choroby i stany zapalne skóry
– naczyniaki oraz liczne tłuszczaki w obszarze zabiegowym
– choroby nowotworowe
– żylaki, zakrzepica
– niewydolność krążenia
– przepuklina brzuszna
– świeże blizny po zabiegach chirurgicznych

OBJAWY NIEPOŻĄDANE

Zabieg endermomasażu jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny. Nie wymaga rekonwalescencji. Po wykonaniu zabiegu można od razu powrócić do normalnej aktywności życiowej.

cena

Endermomasaż ciała
  • solo (jedna część ciała) 130 zł
  • trio (brzuch, uda i pośladki) 200 zł
  • seria solo (10 zabiegów) 1300 zł 1090 zł
  • seria trio (10 zabiegów) 2000 zł 1790 zł