Liposukcja kawitacyjna CAVIT2

Pozbądź się skutecznie nadmiernej tkanki tłuszczowej dzięki skoncentrowanej stałej energii ultradźwiękowej

Cavit2 to rewolucyjna, nieoperacyjna metoda usuwania tkanki tłuszczowej dzięki zastosowaniu niespotykanej w innych urządzeniach wiązki ultradźwięków o stałej częstotliwości 40 Khz. Cavit2 został stworzony dla skutecznego zwalczania objętości zlokalizowanego tłuszczu i cellulitu, przy pomocy kawitacji ze stałą, precyzyjną energią 40 KHz, dającą gwarancję pewnych i szybkich efektów.
Cavit2 rozrywa błonę komórkową tkanek tłuszczowych i przekształca uwolniony tłuszcz w krótsze łańcuchy kwasów tłuszczowych, ułatwiając ich metabolizm i naturalną eliminację. Po połączeniu tej techniki z naszym żelem fito-redukującym guzki cellulitu zostają uwolnione, cellulit zostaje złagodzony, a obwód leczonych obszarów zmniejszony.

Skuteczność metody Cavit2 została potwierdzona badaniami klinicznymi:  Dr Concepcion LORENS TUBAU Viladomat 210 08029 Barcelona, Hiszpania

 

 

 

 

 

 

ZALETY ZABIEGU

Cavit2 to najbardziej zaawansowane technicznie urządzenie, które skutecznie zmniejsza zgromadzony tłuszcz i cellulit na udach, brzuchu ramionach i pośladkach. Jest bezbolesny i nieinwazyjny, a przy tym bardzo skuteczny w redukowaniu miejscowego tłuszczu i cellulitu. Zabieg można łączyć z endermomasażem i innymi zabiegami modelującymi sylwetkę.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Liposukcja Cavit2 szczególnie polecana jest osobom z problemem nadmiernej tkanki tłuszczowej, idealny dla osób chcących wymodelować i ujędrnić swoje ciało. Najczęstszymi wskazaniami do zabiegu jest miejscowa otyłość, opadnięte pośladki, cellulit w każdej fazie, wiotka skóra ud i ramion, rozstępy, fałdy na brzuchu i zwiotczenia pociążowe.

EFEKTY ZABIEGU

Efekty zabiegowe w postaci zmniejszenia obwodów i cellulitu widoczne są natychmiast, już po pierwszym zabiegu. Dla spektakularnych efektów polecane jest wykonanie serii zabiegów.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Technikę Cavit2 skoncentrowaną energię ultradźwiękową łączymy z żelem fitopowiedziowym, który uwalnia grudki cellulitu. Cellulit jest zmiękczony, a obwód leczonych obszarów zmniejszony.

Zaleca się wykonanie 10 zabiegów wykonywanych w serii 1-2 razy w tygodniu oraz raz w miesiącu zabieg podtrzymujący.

PRZECIWWSKAZANIA

-Ciąża i karmienie piersią
-Bardzo wysoki cholesterol
-Poważna choroba serca
-Problemy z wątrobą lub nerkami
-Patologie słuchowe
-Poważne choroby autoimmunologiczne
-Padaczka
-Rak
-Rozrusznik serca
-Gorączka
-Ostre zapalenie
-Poważne zaburzenia krążenia
-Ostatnia zakrzepica
-Guzy i strefy z aktywną infekcją
-Choroba Meniere’a
-Brzuch kobiet z wkładką domaciczną (metalowa wkładka)
-Metalowy piercing
-Metalowe protezy

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!

cena

Liposukcja kawitacyjna CAVIT2
  • brzuch 220 zł
  • brzuch i boczki 270 zł
  • uda 270 zł
  • pośladki 220 zł
  • uda i posladki 330 zł
  • ramiona 220 zł
  • seria 10 zabiegów - 30% taniej od ceny standardowej