Peeling medyczny PQ AGE

Natychmiastowa biorewitalizacja i odnowa skóry bez użycia igły

peeling PQAGE 2Peeling PQ Age jest nowoczesnym zabiegiem ujędrniająco-liftingującym do odnowy i rewitalizacji skóry. Jest to innowacyjna formuła peelingu będąca mieszanką kilku składników, które wywołują silną reakcję regeneracyjną w najgłębszych warstwach skóry właściwej tj.: kwas trójchlorooctowy (TCA), nadtlenek mocznika, kwas kojowy oraz koenzym Q10. Jego innowacyjność polega na dogłębnej regeneracji komórek skóry bez naruszenia jej powierzchni, nie powodując widocznego złuszczania. W Kuźni Urody peelingi medyczne PQ Age wykonujemy na twarzy, szyi i dekolcie.

ZALETY ZABIEGU

Peeling PQ Age daje natychmiastowe efekty napięcia, liftingu i rewitalizacji skóry bez okresu rekonwalescencji. Rozjaśnia przebarwienia, redukuje rozstępy i blizny. Doskonale łączy się i uzupełnia z innymi zabiegami medycyny estetycznej tj. mezoterapia czy mikronakłuwanie skóry. Peeling PQ Age nie jest fotouczulający zatem może być wykonywany przez cały rok i nie powoduje intensywnego złuszczania naskórka.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Zabieg peelingiem PQ Age to idealny wybór dla osób, poszukujących bezbolesnych, nieinwazyjnych i szybkich sposobów na piękną i zdrowa skórę. Peeling PQ Age stymuluje do wewnętrznej odnowy i silnie regeneruje najgłębsze warstwy skóry w bardzo delikatny sposób. Zabieg może być stosowany u pacjentów w każdym wieku, nawet w przypadku skóry bardzo wrażliwej oraz suchej. Wskazany jest przy utracie napięcia skóry twarzy i ciała, przy zwiotczeniu skóry biustu i dekoltu oraz jako profilaktyka starzenia się skóry.

EFEKTY ZABIEGU

crystalys przed i po

Peeling PQ Age jest doskonałym zabiegiem poprawiającym ujędrnienie wiotkiej skóry oraz niwelującym przebarwienia w obrębie twarzy i ciała. Bardzo dobre efekty można uzyskać stosując go na rozstępy, jak również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku. Już po jednym zabiegu skóra jest wyraźnie odmłodzona, zmarszczki stają się wypełnione, przebarwienia rozjaśnione, a cera nabiera blasku. Skutecznie zwalcza niedoskonałości, nie wywołując przy tym szkodliwych skutków ubocznych.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Peeling medyczny PQ AGE może być stosowany cały rok, również w okresie letnim.
Najlepsze rezultaty osiągamy po wykonaniu 4-5 zabiegów w odstępach 7-10 dni. Zabieg można również wykonać jednorazowo dla poprawy wyglądu skóry.

WSKAZANIA POZABIEGOWE

Zaleca się stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze SPF +50 przez okres 4 tygodni. Bardzo ważne jest również przestrzeganie dodatkowych indywidualnych zaleceń.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do wykonania peelingu PQ Age są:
– miejscowe uszkodzenia naskórka (skaleczenia, zadrapania, otarcia)
– alergie skórne
– ciężkie postacie trądziku
– miejscowe stany zapalne skóry (infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze)
– ciąża i laktacja

OBJAWY NIEPOŻĄDANE

Po zastosowaniu peelingu PQ Age bardzo rzadko występuje mrowienie, pieczenie. Istnieje również niewielkie ryzyko infekcji wtórnej – w przypadku nieprzestrzegania zaleceń pozabiegowych.

cena

Peeling medyczny PQ AGE
  • twarz 350 zł
  • twarz i szyja 420 zł
  • twarz, szyja i dekolt 490 zł