Fibryna bogatopłytkowa

Innowacyjna rewitalizacja i odbudowa struktury skóry iniekcyjną fibryną bogatopłytkową.

Z upływem czasu zmniejsza się gęstość skóry a także grubość jej poszczególnych warstw. Wpływa to na utratę elastyczności, uwidocznienie zmarszczek oraz cieni spowodowanych ubytkami w tkance.  Zwłaszcza po 4o roku życia skóra potrzebuje rewitalizacji i odbudowy.

W Kuźni Urody wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie estetyki medycznej, aby pomóc w rozwiązaniu problemów starzenia skóry. Nasze nieinwazyjne, bogate w płytki fibryny są wykonywane przez doświadczonych lekarzy i wykorzystując w 100% naturalne składniki.
Zabiegi fibrynowe są naturalne i skuteczne a procedura jest nieinwazyjna i pozwala szybko wznowić normalne czynności.

ZALETY ZABIEGU

Terapia fibryną bogatopłytkową to zaawansowana i nowatorska terapia dająca spektakularne wyniki, dzięki znaczącemu stężeniu leukocytów oraz płytek krwi. Pomaga w regeneracji nowych komórek i stymuluje produkcję kolagenu. Zabieg fibryną bogatopłytkową zapewnia zdrową i naturalnie piękna skórę. Podczas terapii korzystamy z potencjału regeneracyjnego krwi wykorzystując zdolności regeneracyjne naszego organizmu.  Fibryna rewitalizuje skórę i odbudowuje ubytki w tkance i wygładza zmarszczki.  Zabieg jest kompatybilny z organizmem pacjenta i nie wywołuje powikłań oraz nie ma ryzyka wystąpienia alergii.  Skuteczność terapii została potwierdzona licznymi badaniami na całym świecie.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zalecany jest każdej osobie, u której coraz bardziej widoczne są objawy starzenia skóry: wiotkość, cienkość skóry, zmarszczki, plamy barwnikowe, szerokie pory jak również z problemem blizn czy rozstępów a nawet w terapii ludzi zmagających się z łysieniem. Sprawdza się również w problemach skóry dłoni. Można poddawać terapii każdy obszar ciała, najczęściej jednak wykonywany jest na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i głowie. Jest to również zabieg doskonale uzupełniający inne metody odmładzania i rewitalizacji skóry, jak laserowe fotoodmładzanie, peelingi chemiczne.

EFEKTY ZABIEGU

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po 2 tygodniach. Przebudowa i regeneracja tkanek zaczyna się po 48 godzinach od zabiegu. Po pierwszym zabiegu widoczna jest znacząca poprawa w wyglądzie i kondycji skóry. W celu regeneracji skóry twarzy, szyi i dekoltu zalecane jest wykonanie serii minimum 3 zabiegów. Zabiegi wykonuje się w odstępach około 3 – 6 tygodni.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Zabieg polega na pobraniu od pacjenta niewielkiej ilości krwi i przygotowaniu z niej fibryny poprzez odwirowanie w specjalnym urządzeniu. Fibryna bogata w płytki krwi wytwarzana w wyniku wirowania jest następnie stosowana jako zastrzyk w celu regeneracji tkanki.  Zabieg nie wymaga znieczulenia natomiast u pacjentów wrażliwych na ból można zastosować znieczulenie miejscowe na 30 minut przed zabiegiem.  Do zabiegu wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane zestawy.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego są:
– ciąża i karmienie piersią
– choroby nowotworowe
– choroby krwi
– przyjmowanie leków powodujących zmniejszoną krzepliwość krwi (np. kwasu acetylosalicylowego)
– opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry
– stany zapalne skóry

Zapraszamy na konsultację z naszymi doświadczonymi lekarzami!

cena

Fibryna bogatopłytkowa
  • cała twarz 1419zł
  • twarz (bez okolic oczu) 979 zł
  • szyja 649 zł
  • dekolt 649 zł
  • twarz, szyja i dekolt 1749 zł
  • okolice oczu 649 zł
  • dłonie 759 zł
  • skóra głowy 979 zł
  • inna okolica cena po konsultacji