Kwas hialuronowy - powiększanie ust

Zmysłowe i piękne usta od zaraz

Zmysłowe, pełne usta to marzenie każdej kobiety. Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym polecany jest dla osób, które chcą odmłodzić swoje usta, poprawić objętość i ich nawilżenie oraz poprawić kontur i kształt ust. Może być wykonywany zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, bez względu na wiek. Subtelne modelowanie i powiększenie ust powoduje zdecydowaną poprawę ich wyglądu oraz znacznie odmładzają całą twarz. W naszej klinice stosujemy najlepsze i sprawdzone produkty oraz innowacyjne znieczulenie w postaci kremu, które gwarantuje praktycznie bezbolesny zabieg.

usta

ZALETY ZABIEGU

Preparaty wykorzystywane przy zabiegach powiększania, czy modelowania ust są naturalnego pochodzenia na bazie kwasu hialuronowego, który jest całkowicie bezpieczny dla organizmu. Po zabiegu usta są lepiej nawilżone, odzyskują jędrność i ładny kolor. Powiększenie objętości powoduje bardzo ładny efekt odmłodzenia okolicy wokół ust .

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Modelowanie i powiększanie ust zalecane jest osobom o zbyt małych ustach lub chcących skorygować ich wielkość, wygląd, kształt czy proporcje. Dużą korzyść z zabiegu odniosą również osoby, które oczekują jedynie ich odświeżenia, nawodnienia i rewitalizacji. Zabieg bardzo korzystnie wpływa na likwidację zmarszczek wokół ust oraz przeciwdziała opadaniu kącików ust.

EFEKTY ZABIEGU

Efekty z zastosowaniem kwasu hialuronowego do modelowania czy powiększania ust widoczne są od razu po zabiegu. Utrzymują się w zależności od ilości i rodzaju zastosowanego preparatu jak również od cech osobniczych organizmu około 12 miesięcy, a czasami nawet do 24 miesięcy.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Przed zabiegiem pacjent odbywa zawsze konsultacje z lekarzem. Następnie nakładana jest na usta silnie znieczulająca maść. Po około 30 minutach lekarz dokonuje kilku ukłuć cienką igłą w celu podania kwasu hialuronowego w wybrane obszary ust. Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku.

WSKAZANIA POZABIEGOWE

W dniu zabiegu należy unikać intensywnego wysiłku i nagrzania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz nadmiernego zimna. Nie wolno również przyjmować aspiryny lub podobnych leków. Przez kilka godzin od wykonania zabiegu należy unikać dotykania i masowania ust a także bardzo gorących, bardzo zimnych i pikantnych potraw. Przez następne 3-4 dni zaleca się unikać nadmiernego przegrzewania (sauna, solarium!!!) i promieni słonecznych.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami bezwzględnymi do wykonania zabiegu są:
– stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy,
– choroby autoimmunologiczne,
– tendencje do powstawania bliznowców,
– aktywne zakażenia okolicy zabiegu (np. opryszczka)
– okres ciąży i karmienia piersią.

OBJAWY NIEPOŻĄDANE:

Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienie i lekki obrzęk lub drobne siniaki, jednak efekty te znikają samoistnie w ciągu dwóch, trzech dni.

cena

Kwas hialuronowy - powiększanie ust
  • powiększanie ust (1 ampułka) 1199 zł
  • modelowanie ust (1 ampułka) 1199 zł
  • nawilżanie ust (1 ampułka) 1099 zł